Проєкт, монтаж і сервіс систем ОВіК та ВК для комерційних будівель «під ключ»

ПРОЄКТУЄМО
ВСТАНОВЛЮЄМО
ОБСЛУГОВУЄМО

Опалення, Теплові Насоси

Традиційні та альтернативні системи опалення будівель.

Якісна Вентиляція

Ссистеми приточно-витяжної вентиляції приміщень.

Системи Кондціонування

Кондиціонування виробничих та комерційних об'єктів.

Промислове Водопостачання

Водопостачання та водовідведення промислових підприємств.

Промисловий Холод

Холодильне обладнання для підприємств.

Автоматизація Диспетчеризація

Диспетчеризація та автоматизація роботи інженерних систем.

Монтаж котельні, ситеми опалення «під ключ»

Забезпечимо теплом ваші виробничі процеси та приміщення з використанням надсучасних технологій. Розробляємо грамотний проєкт та виконуємо монтаж теплових пунктів, мереж, котелень з ретельним дотриманням усіх вимог та нормативів.

Реалізуємо рішення, що приводять до 40% зниження фактичного споживання енергоресурсів. Впроваджуємо сучасні технології із використанням теплових насосів та ін. альтернативного обладнання.

Проєкт та монтаж вентиляційного обладнання

Розробимо та встановимо якісну приливно-витяжну вентиляцію, що забезпечить провітрюванням увесь об’єм необхідних приміщень. Маємо багатий досвід реалізації систем вентиляції та кондиціювання для різних приміщень.

Спеціалісти спеціаліста нашої компанії спроєктують та реалізують «під ключ» систему вентиляції чистих приміщень відповідно класів GMP. Також виконуємо монтаж вентиляції контрольованих приміщень відповідно класів ISO.

Кондиціювання для будь-якого приміщення

Спроєктуємо сучасну екологічну та енергоефективну систему кондиціювання будь-якого підприємства. Створимо необхідний мікроклімат в офісі, магазині, на виробництві.

Встановлюємо ефективні системи аспірації та технологічної фільтрації. Досягає економії споживання електроенергії до 40% за рахунок ретельного підбору обладнання, професійного монтажу та вчасному обслуговуванню.

Дізнайтеся вартість робіт по Вашому проєкту прямо зараз!

Водопостачання промислових підприємств

Здійснюємо монтаж надійних систем водопостачання та водовідведення для комерційних та промислових будівель. Встановлюємо системи очищення та підготовки води з використанням сучасних систем фільтрації.

Впроваджуємо лише екологічні та технологічні рішення з водопідготовки, водопостачання, водовідведення та водоочищення в промисловості.

Холодильне обладнання та агрегати

Комплексно оснащуємо підприємства промисловим холодом. Проєктуємо та будуємо холодильні/морозильні склади й камери для зберігання різноманітних продуктів.

Підбираємо й встановлюємо холодильне обладнання від провідних світових виробників. Гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Автоматизація та диспетчеризація систем

Наша інжинірингова компанія надає повний спектр послуг з розробки та впровадження систем автоматизації та диспетчеризації виробничих процесів.

Наші інженери проєктують та збирають щити автоматики будь-якої складності, розробляють програми на вільнопрограмованих контролерах.

Потрібна допомога?.. Тоді прямо зараз телефонуйте нам!

ЗАОЩАДЖУЙТЕ ДО 40%

Отримайте пропозицію на проєктування, монтаж та сервіс систем ОВіК, Холодопостачання,..

Заповніть коротку форму, щоб отримати консультацію наших провідних спеціалістів. Після телефонної розмови наші спеціалісти підготують для Вас вигідну пропозицію.